O nas

Poznajmy się lepiej!

Od 2020 roku każdego dnia pomagamy setkom osób znaleźć najkorzystniejsze oferty ubezpieczeń na życie. Doradzamy, edukujemy i tworzymy narzędzia ułatwiające sprawne poruszanie się na rynku. Pomożemy Ci kupić najkorzystniejszą polisę do kredytu zupełnie zdalnie.

Ubezpieczenia do
kredytu bez tajemnic

W naszym zespole działają specjaliści z ponad 10-letnim doświadczeniem. Codziennie dla naszych klientów porównują dziesiątki produktów ubezpieczeniowych.

Analizujemy OWU, przedstawiamy wady i zalety produktów, szukamy najlepszych i dopasowanych rozwiązań.

Szanujemy i cenimy
Twój czas

Wiemy, jak trudny bywa wybór odpowiedniego ubezpieczenia pod kredyt. Wiemy też, że wcale nie musi tak być! Sprawimy, że niczym nie będziesz się musiał przejmować.

Korzystając z naszych usług, możesz w jednej chwili porównać nawet pięć ofert u jednego lub kilku doradców nie wychodząc z domu.

Ubezpieczenie tańsze nawet o 60%

Uzyskaj wycenę polisy

Oferujemy dopasowane rozwiązania

Rozmowa telefoniczna, e-mail, wideoczat – Ty wybierasz sposób konsultacji z doradcą. Podczas spotkania dowiesz się, ile może kosztować ubezpieczenie Twojego kredytu, a także otrzymasz szczegółową analizę produktów.

Gwarantujemy nielimitowaną ilość ofert – jeśli nie znajdziesz satysfakcjonującego Cię ubezpieczenia do kredytu na pierwszym spotkaniu, możesz umówić się na kolejne.

Wypełnij formularz i porozmawiajmy o najlepszym zabezpieczeniu Twojego kredytu. Bez zobowiązań!

Porównaj oferty
Oferujemy dopasowane rozwiązania
Strefa wiedzy

Poradniki ubezpieczeniowe

Skorzystaj z wiedzy naszych specjalistów. Dowiedz się więcej o ubezpieczeniach na życie do kredytu hipotecznego i wybieraj świadomie.